Medya Blue

Windows Server Family Developer Center

 • Hakkımızda

  Biz, diğerlerinden çok da farklı değiliz.

  Kendi alanlarında en az On yıllık tecrübe sahibi, görev edindiği işe dört elle sarılan, en iyi sonucu alana kadar peşini bırakmayan müthiş insanlarız.

  Şöyle cevvaliz, böyle harikayız...v.s. Ama o kadar da basmakalıp ve sıkıcı değiliz aslında. Tam da bu noktada, biz diğerlerinden çok farklıyız.

  Birbirinden güç alan, takım çabasıyla görev edindiğimiz işlere, uzmanlık alanlarımıza göre 100 koldan saldırıyoruz.
  (Not: En yenimiz 20hp, Toplanınca ortalama 200hp gücünde bir enerji ortaya çıkartıyoruz.)

  Neden Medya Blue

  MedyaBlue ' nun çıkış noktası;

  Windows Server İşletim Sistemi üzerinde kullanılan üçüncü parti yazılımlar, bu yazılımlarla ilgili döküman eksikliğini gidermek ve kullanım sırasında yaşanan sorunlara çözüm bulmaktır.

  MedyaBlue'da yer alacak döküman, program, makale ve üçüncü parti yazılımların yönetiminde kullanılacak ücretli ve ücretsiz API'lerin hazırlanması için siz kullanıcılarımızın deneyimlerine de ihtiyacımız olacaktır.

  Kullanmakta olduğunuz yazılımların eksiklikleri ya da kullanmayı planladığınız yazılımların gereksinimlerini bizlerle paylaştığınız durumda sizlere API desteği sağlayabiliriz.

  Windows Server İşletim Sistemi ve Üçüncü Parti yazılımları kullanan arkadaşlarımızın Haber Bültenimize kayıt olmaları, yaşanan sorunlara çözüm bulmayı amaçlayan ve programları daha verimli bir şekilde kullanılması için API'ler hazırlayan MedyaBlue ekibinin daha hızlı üretmesini sağlayacaktır. Üçüncü parti yazılımlarda yaşadığımız sorunları ve eksiklikleri MedyaBlue'da paylaşalım, hepbirlikte çözüm bulalım.

  MedyaBlue'da yer alacak yazılım ve API'ler sizlerin talepleri doğrultusunda geliştirilecektir. Talep çoğunluğu takip edebilmemiz ve gelişmelerden haberdar olmak için lütfen Haber Bültenimize üye olunuz.

  Tasarım Deep Design Group
  Copyright ® 2013 MEDYA BLUE